• GlasShield - Nano danga automobilio stiklams
  • GlasShield - Nano danga automobilio stiklams
  • GlasShield - Nano danga automobilio stiklams
Populiari

Prekės kodas: Nasiol GlasShield

Turimas kiekis: 16

Gamintojas: Nasiol

„Clear Vision“ efektas pastebimas net važiuojant 40 km/val greičiu, esant blogam orui.Priemonės naudojimas užtikrina idealias vairavimo sąlygas, jums ir jūsų keleiviams.  
Automobilių stiklai ir veidrodžiai išlieka švarūs, nepaisant prastų oro sąlygų (purvo ir kalkių)

€22.98

Geriausia Apsauga Nuo Lietaus Automobilio stiklams, veidrodziams.
Apsaugine priemone nuo lietaus, naudojama valyti ir apsaugoti automobilio stiklinius paviršius. Jis gali būti naudojamas ne tik ant priekinio stiklo, bet ir ant šono, veidrodžių, stoglangio ar apšvietimo įtaisų.
Priemonė išlieka ant paviršių iki dviejų metų.

Unikalus automobilio langų apsaugos nuo lietaus produktas, apsaugo pažeidžiamiausias automobilio dalis nuo pažeidimų, lietaus, dulkių ir nešvarumų . Dėl šios priežasties produktas yra labai populiarus tarp vairuotojų.
Automobilio stiklo apsauga nuo lietaus sukuria paviršiaus dangą, leidžiančią išlaikyti nepriekaištingą jų būklę. Tai ypač pastebima važiuojant dideliu greičiu: vandens lašai išsisklaido nenaudojant valytuvų.

Į lietaus sudėtį įeina speciali medžiaga, kuri ant stiklo paviršiaus sukuria plėvelę, kuri neleidžia drėgmės lašams sustingti. Tiesą sakant, krituliai tiesiog nuteka, nepalikdami jokių pėdsakų. Po lietaus kiekvienam vairuotojui malonu pagalvoti apie švarų stiklą, kuriame nėra dėmių ir nešvarumų, jau nekalbant apie pagerintą matomumą.

Atsiliepimai apie šią priemonę yra teigiami, daugelis jų pabrėžia jos pranašumus, įskaitant:
•    Pagerintas vairuotojo matomumas. Tyrimų duomenimis, langu apdirbimas šia priemone leidžia padidinti matomumą bent 20%, o tai leidžia nesiblaškyti važiuojant.
•    Lengvas vabzdžių pašalinimas nuo paviršiaus. Tie, kurie dažnai lankosi mieste šiltaisiais mėnesiais, puikiai supranta, kuo virsta automobilio priekis dėl daugybės skraiduolių, sparnuotu vabzdžiu. Vabzdžių kūnus labai sunku nuplauti nuo paviršiaus, net po kelių vizitų į plovykla. Tokių rūpesčių padės išvengti NASIOL Glasshild.
•    Ilgalaikė paviršiaus apsauga nuo dėmių ir dėmelių. Produkto naudojimas leidžia rečiau valyti stiklą nuo dulkių ir nešvarumų, tuo pačiu padidinant valytuvų efektyvumą.
•    Apšvietimo prietaisų korpuso ir paviršiaus apledėjimo prevencija, o tai ypač svarbu esant žemai temperatūrai ir šaltuoju metų laiku.

Sukurtas ir plačiai žinomas kaip efektyvi priemonė nuo dėmių ir vandens pažeidimų. „GlasShield“ yra geriausias ir efektyviausias produktas nuo lietaus pasaulinėje rinkoje, užtikrinantis vairavimo saugumą.

Kaip naudoti?

    Kruopčiai nuvalykite paviršius, neturi būti dulkių, nešvarumų, aliejaus ar vandens.
    Geriausia procedūrą atlikti pavėsyje.
    Purkšti maždaug 20 kartų į vieną kvadratinį metrą.
    Paviršius turi būti nedelsiant nušveistas sausu medvilniniu audiniu.
    Kietėjimo laikas - 24 valandos.

Produkto specifikacija
Kiekis 50ml
Paviršius Stiklams
Sunaudojimas 5ml/m2
Sluoksnio storis 75-100nm
Atsparus vandeniui Taip
Atsaprus riebalams Taip
Atsparumas temperatūrai 275C
Atsaprumas chemikalams 13>pH>1
Galiojimo laikas 2 metai
Kietejimo laikas 24 val.
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink